Lokasjon Åpningstider

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 til 16:00


Dersom du ønsker å vite Sartor Senter sine åpningstider kan du besøke deres egne websider.

Sartor Senter

Besøk sartorsenter.no

56 32 11 40 post@sartorholding.no

Ernst M. Einarsen

Administrerende Direktør
56 32 11 40 / 95 91 30 88
ernst@sartorholding.no

Lars-Petter Einarsen

Ass. eiendomssjef
56 50 28 37 / 47 30 77 04
lars-petter@sartorholding.no

Ingrid Sæle

Aut. regnskapsfører
53 50 18 97 / 92 65 90 54
ingrid@sartorholding.no

Aleksandra Szczepaniak

Regnskapsmedarbeider
53 50 18 97 / 486 11 301
aleksandra@sartorholding.no

Renate Fossheim

Eiendomsmedarbeider
92 28 00 75
renate.fossheim@sartorholding.no

Finn Vinnes

Driftsmedarbeider
480 48 794
finn@sartorholding.no

Erik Andersen

Driftsmedarbeider
480 48 794
erik@sartorholding.no

Isa Osman

Driftsmedarbeider
48 04 87 94
Isa@sartorholding.no

Mohamed Abdulkerim

Renholdsmedarbeider
48 04 87 94

Kontaktinformasjon

Sartor Holding AS

Sartorvegen 12
5353 Straume, Norway
Google Maps | Ansatte

+47 56 32 11 40
post@sartorholding.no

Leie lokaler?

Vi har lokaler for både kontor og butikk. Ta kontakt med Silje eller Lars-Petter for nærmere informasjon

Silje Sture Lars-Petter Einarsen

Kjernen i Sartor Holdings virksomhet har vært, og er, Sartor Storsenter og området rundt dette. Det har alltid vært tette bånd mellom senteret og lokalmiljøet

personvern | cookies | sidekart

Design: Absoluttweb AS